Hugo

Hugo to popularny automat poświęcony motywowi słynnej postaci z programów telewizyjnych o imieniu Hugo. Automat przyciąga uwagę graczy nie tylko bardzo charakterystycznym motywem, ale także efektami wizualnymi 3D, ścieżką dźwiękową a także bonusami i scenariuszem całej rozgrywki.  Automat oferuje 10 zwycięskich linii a współczynnik RTP plasuje się na poziomie 96% co jest dobry wynikiem. 

Aby rozpocząć grę wystarczy kliknąć Spin lub Auto Play, jeżeli chcemy przejść do rozgrywki automatycznej.

Automat zawiera w sumie 13 symboli, praktycznie każdy z symboli ma różny współczynnik mnożenia wygranych środków. Aby zdobyć zwycięską kombinację należy trafić w jednej linii 2 lub 3 symbole obok siebie, wyjątkiem są jedynie symbole Scatter które dają nagrodę niezależnie od tego w którym miejscu na tablicy się pojawią. W grze możemy natrafić na specjalne symbole dzięki którym istnieje szansa na odblokowanie mini gry i innych ciekawych funkcji, lista poniżej: 

  • Skrzynia ze złotymi monetami – jeżeli uzbieramy 3 i więcej symboli zostanie odblokowana specjalna mini gra w której mamy szansę zdobyć wyjątkowe nagrody z dodatkowymi mnożnikami
  • Symbol Wiedźmy – pojawienie się 3 lub więcej symboli oznacza wygranie określonej ilości darmowych spinów 
  • Symbol Hugo – jest to również symbol Wild który jest w stanie zastąpić wszystkie pozostałem symbole (oprócz Scatter) w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji. 
  • Dziewczyna Hugo – ten symbol możemy spotkać tylko podczas gry premiowej z darmowymi spinami.