Guns-n-Roses

Guns n Roses to unikalny automat stworzony w 2016 roku przez NetEnt dla wszystkich fanów zespołu muzyki hard rockowej. Gra powstała z okazji 30-lecia tego zespołu i prezentuje wiele szczegółów które może w linii powiązać z postaciami występującymi w zespole Guns n Roses. 

Guns n Roses to 5 bębnowy automat online z 3 rzędami posiadający 20 linii wygranych. Najważniejszymi symbolami są postacie zespołu, czyli: Slash, Duff McKagan i Axel Rose. Poza symbolami specjalnymi są tutaj także standardowe karty od 10 do Asa które są ozdobione czerwonymi różami. Logo zespołu Gans and Roses to symbol Wild, może pojawić się na wszystkich bębnach i pomóc w wypełnieniu zwycięskich kombinacji. 

Runda bonusowa to moment, w którym możemy zdobyć najwyższe nagrody, aby do tego doszło musi dojść do pojawienia się symboli bonusowych na bębnach 1, 3 i 5 wtedy zostanie aktywowana jedna z 3 możliwości: 

  • Crowd Pleaser – scenariusz, w którym musisz zdobyć określoną liczbę moment, aby awansować do kolejnego poziomu. Jeżeli uda Ci się zdobyć 3 symbole bonusowe otrzymasz 10 darmowych spinów 
  • Monety – Otrzymasz adekwatną liczbę monet która pojawi się na kole bonusowym
  • Encore Free Spins – Otrzymasz 10 darmowych spinów a przy każdym spinie członek zespołu jako symbol Wild pojawi się na bębnie 1, 2 lub 4.