Big Bad Wolf

Quickspin w 2013 roku stworzył 5 bębnowy slot z 25 zwycięskimi liniami o nazwie Biga Bad Wolf. Mimo, że gra ma już swoje lata do dzisiaj cieszy się dość dużą popularnością wśród graczy. Czego efektem mogą być różnego rodzaju nagrody otrzymane dzięki głosom fanów.

Motywem przewodnim tego automatu jest bajka o Wilku i trzech małych świnkach. Big Bad Wolf jest pierwszym automatem ze stajni Quickspin który wykorzystuje funkcje Swooping Reels co oznacza, że podczas zaledwie jednego spinu możemy odnieść kilka wygranych. Po każdym spinie wygrywające symbole są zrzucane i zastępowane nowymi które spadają bezpośrednio w ich miejsce. Sytuacja ta jest kontynuowana aż do momentu, w którym nie trafimy żadnej zwycięskiej kombinacji. 

Darmowe spiny Big Bad Wolf

Automat posiada funkcję darmowych spinów, działa ona jednak zdecydowanie inaczej niż możemy to zaobserwować w innych tego typu automatach. W momencie, gdy zdobędziemy 3 lub więcej symboli wilka otrzymamy 10 darmowych spinów. Tak samo dzieje się w rundzie bonusowej podczas darmowych spinów. W sumie mamy możliwość zdobycia aż do 20 darmowych spinów. Ciekawym rozwiązaniem jest również funkcja zdmuchnięcia domu. Sytuacja może wystąpić w rundzie bonusowej, gdy na tablicy wyświetlą się 3 lub więcej symboli księżyca w dowolnym miejscu. Nasze wygrane są w tej fazie gry mnożone x2 oraz mamy szansę na zdobycie następujących nagród: 

3 księżyce sprawię zdmuchnięcie domu i przypiszą do naszego konta gracza dwa darmowe spiny 

6 księżyców wysadza ceglany dom i tak samo przypisze do naszego konta 2 darmowe spiny.