Hazardowe automaty

Automaty online są grami jednymi z najpopularniejszych w portfolio każdego kasyna internetowego. To właśnie z tego powodu mamy tysiące różnych automatów a deweloperzy jak szaleni podpisują licencje warte wiele milionów dolarów, po to, aby dostarczyć użytkownikom jak najlepsze doświadczenia z gry.

Popularność zawdzięczają również swoim wielomilionowym wygranym, jeżeli słyszałeś o dużej wygranej w kasynie prawdopodobnie była to wygrana właśnie na progresywnym automacie z Jackpotem. Dzisiaj automaty dla wielu nowych graczy stanowią pierwszy kontakt z kasynem i to od nich większość użytkowników rozpoczyna swoją przygodę z kasynem internetowym. Na początku musimy również wspomnieć, że istnieje wiele rodzajów automatów do gry, można je podzielić na kilka kategorii: automaty wideo, standardowe automaty, oraz progresywne automaty które dostarczają najwięcej emocji. Wygrane o których mówimy sięgają astronomicznych kwot jednak dzieje się to bardzo rzadko, dlatego trzeba być olbrzymim szczęśliwcem, aby zdobyć główną nagrodę w takim automacie.

Automaty lub sloty to gra prosta nie wymagająca od nas skomplikowanej wiedzy i strategii. Cała rozgrywka jest wynikiem działań matematycznych różnych algorytmów które w sposób losowy informują nas o wygranej lub przegranej. Możemy rozróżnić dwa rodzaje automatów na te które posiadają 2 lub 5 rolek, każdy automat jest inny, a więc posiada różne linie wypłat, oparty jest na innym motywie przewodnim, posiada inną ścieżkę dźwiękową oraz inne symbole. Cała oprawa graficzna i muzyczna się zmienia ten sam pozostaje tylko mechanizm działania to sprawia, że automaty online posiadają fanów na całym świecie a kasyna posiadają w swojej ofercie tysiące gier tego typu i cały czas dodawane są kolejne. 

Automaty z Jackpotem

Jackpot – to fraza, o której marzy każdy gracz kasynowy w kontekście swojej wygranej. Słysząc Jackpot możemy być pewni, że doszło do olbrzymiej wygranej tak samo też jest w przypadku progresywnych automatów w kasynach online. Rekordowe wygrane biorą się z olbrzymiej partycypacji graczy w wielu kasynach internetowych, pula wybranego automatu jest połączona z wieloma kasynami a wszystkie pieniądze „wrzucone” do automatu trafiają do jednej „kupki” i tak właśnie rodzą się olbrzymie wygrane pojedynczych szczęśliwców, o których co jakiś czas możemy słyszeć. Wygrana w Jackpocie może wydawać się prosta, ale w rzeczywistości wymaga od nas gry na najwyższych stawkach z maksymalną ilością wygranych linii co na samym początku wymaga od nas dość wysokiego budżetu na grę co dla wielu osób może być niemożliwe lub jest zbyt ryzykowne.  

Wygrane w automatach online

O wygranych w kasynach krąży olbrzymia ilość historii i mitów. Faktem jest, że model biznesowy kasyn jest jasny i klarowny, zarabiają one na przegranych zakładach swoich graczy. Ważnym wskaźnikiem, na który należy zwrócić jest współczynnik RTP mówi on o środkach które wracają do gracza, standardowy poziom to około 80 – 99% im wyższy współczynnik tym lepiej dla gracza, ponieważ oznacza to, że jesteśmy w stanie zarobić więcej niż normalnie. Dobrym nawykiem jest sprawdzenie tego procentu na samym początku, ponieważ możemy się z niego dowiedzieć ważnej informacji o danej grze, jest on dostępny dla każdej produkcji więc tym bardziej powinniśmy to wykorzystać. 

Automaty z progresywnym Jackpotem

Przygotowaliśmy listing najpopularniejszych automatów progresywnych z jackpotem jakie obecnie występują na rynku. Automaty tego typu można wyszukiwać w praktycznie każdym większym kasynie internetowym – listę kasyn znajdziesz na naszej stronie. Większości deweloperów posiada przynajmniej jeden jackpot progresywny. Te najbardziej popularne są produktami takich deweloperów jak: Playtech, NetEnt, Microgaming, Pragmatic.  

Mega Moolah – najpopularniejszy obecnie automat z olbrzymią pulą do wygrania.

Mega Fortune – NetEnt przygotował automat, który imituje koło fortuny i rzeczywiście kilku graczy zdobyło dzięki temu automatowi prawdziwą fortunę.  

Hall of Gods – 5 bębnowy slot który przenosi nas do mitologii nordyckiej, przygotowany tak samo jak poprzednik przez dewelopera NetEnt.  

Jackpot Giant – Kolejny 5 bębnowy automat, który w 2018 roku wypłacić wygraną o wysokości ponad 10mln euro. Posiada 50 zwycięskich linii.