Book of Ra

Book of Ra to popularny automat stworzony przez Novomatic. Gra porusza się w tematyce starożytnego Egiptu a gracz wciela się w rolę poszukiwacza starożytnej księgi oraz innych skarbów ukrytych w grze. Grafika, symbole a także orientalne efekty dźwiękowe sprawiają atmosferę autentyczności i zwiększają napięcie podczas gry. 

Book of Ra to automat 5 bębnowy posiadający 9 linii wypłat. Aby zdobyć zwycięską kombinację musimy trafić minimum 3 takie same symbole które ułożą się obok siebie. Symbole w grze zachowują klasyczne wartości kart od 10 do Asa, wśród symboli szczególnych znajdziesz: archeologa, chrząszcze a także różnego rodzaju sarkofagi z wyraźną konotacją do piramid czy też mumii. 

Symbolem Wild jest tytułowa Księga Ra która działa jako uzupełnienie zwycięskiej kombinacji zapewnia również większy mnożnik w przypadku wygranej. Można to podsumować w następujący sposób: mnożnik x2 z trzema symbolami, x20 z czterema i x200 z pięcioma symbolami w jednej linii. 

Współczynnik RTP jest dość niski i wynosi 95% oznacza to, że mniej więcej możemy wygrać cokolwiek co 4 spiny, natomiast w większości przypadków zarobki będą zdecydowanie niższe od naszych oczekiwań. 

Automat Book of Ra podobnie jak wiele innych stworzonych przez Novomatic między innymi Sizzling Hot można w pełni przetestować za darmo i dokładnie sprawdzić wszystkie funkcje jakie oferuje. Zachęcamy do zapoznania się z listingiem kasyn oraz gier kasynowych jakie przygotowaliśmy na naszej stronie.